>


	
	Anket Doldurarak Para Kazanmak - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	

	

	
e
sv
<center

Anket Doldurarak Para Kazanmak

839 okunma — 09 Ocak 2022 10:03

Anket doldurarak para kazanmak internet üzerinden ek gelir elde etmeniz için önemli bir fırsat sunabilir. Farklı online platformların sundukları anket doldurma ile birlikte kazanç sağlayabilirsiniz. Temel olarak bu yöntem anket platformlarına katılarak anket doldurarak, doldurduğunuz anket başına ödeme almanızı sağlar. Araştırma kuruluşları tarafından yapılan bu yöntem için katılım sağlayacağınız farklı platformlar bulunuyor.

Fikir Pazarı

Anket doldurarak para kazanma siteleri arasında Fikir Pazarı sık kullanılan siteler arasında bulunuyor. Esasında ABD merkezli bir araştırma platformunun Türkiye sitesi olarak faaliyet gösteren sitede farklı anketlere katılım göstererek kazanç sağlayabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen içeriği ile birlikte katılım sağlayacağınız anketler ile düzenli gelir elde etmeniz de mümkün.

Valued Opinions TR

Anket doldurarak kazanç sağlamak isteyenlerin kullandığı bir diğer platform olan Valued Opinions tüm dünya tarafından tanınıyor. Bünyesinde barındırdığı pek çok araştırma şirketi yüzünden platform önemli oranlarda kazanç sağlamayı da olanaklı kılıyor. Elde edilecek olan gelirler ise anlaşmalı e-ticaret platformlarında harcanabiliyor.

Toluna

Anket doldurma siteleri arasında bulunan Toluna, 2000 yılından beri faaliyetlere devam ediyor. özellikle 68’den fazla ülkede faaliyet göstermesiyle beraber önemli bir birikim elde etmiş olan sitede günlük olarak eklenen çok sayıda ankete ulaşmanız da mümkün. Güvenli ödeme sunması sayesinde kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başaran platform, sağladığı ödemeleri anlaşmalı pazaryerlerinde harcamanızı mümkün kılıyor.

Life Points

Anket siteleri arasında bulunan Life Points dünya çapında 70’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Özellikle çok farklı konulara ait anketlerin bulunduğu sitede sizin için en uygun olacak anketi de kolaylıkla bulabilirsiniz. Sürekli olarak sisteme yeni anketlerin eklenmesi ile birlikte her zaman anket doldurma olanağı elde ettiğiniz platformdan elde ettiğiniz gelirleri IKEA ve Boyner gibi mağazalarda harcayabilirsiniz. Site üzerinden ne kadar çok anket doldurursanız kazancınız da o kadar artıyor.

Anket Doldurmak İçin Dikkat Edilecekler

Anket doldurarak kazanç sağlamak için en önemli noktaların başında çok sayıda anket doldurmanız gerekiyor. Tek bir anket doldurarak kazanç elde etmeniz mümkün olmayacaktır. Ancak boş vakitlerinizi değerlendirmek isterseniz çok sayıda anket doldurarak önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli