>


	
	DİJİTAL MECRADA MÜŞTERİ BULAMAMA NEDENLERİ dijital pazarlama - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

		
	

	

	
e
sv
<center

DİJİTAL MECRADA MÜŞTERİ BULAMAMA NEDENLERİ dijital pazarlama

78 okunma — 06 Ekim 2022 10:11

DİJİTAL MECRADA MÜŞTERİ BULAMAMA NEDENLERİ #dijitalpazarlama dijital pazarlama

#girisimcilik #dijitalpazarlama #sosyalmedyauzmani

2 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Müşteri alamamanızın nedenleri;

1-Teklifinizin ne olduğunu bilmiyorsunuz: Tam olarak ne teklif ettiğinizi biliyor musunuz? Hangi hizmetleri yapıyorsunuz ve hangi hizmetleri yapmıyorsunuz? Paketlerinize neler dahildir? Ve farklı teklifler nasıl farklılık gösteriyor?

Ne sunduğunuz ve hizmetlerinizi nasıl fiyatlandırdığınız konusunda çok net olun.

2- Hizmetinizin/ürününüzün detaylarından nadiren bahsedersiniz: İnsanların sizden satın alabilmesi için öncelikle ne sunduğunuzu bilmeleri gerekir. Sunduğunuz ürünü/hizmeti tam olarak anlatamıyor olabilirsiniz.

Ne sunduğunuzu bilin ve net bir şekilde iletişim kurun. İdeal müşterilerinize problemlerini çözmelerine nasıl yardımcı olduğunu söyleyin.

3- Tutarlı olmamak: Müşteri kazanmak her zaman bir gecede olmaz. Yaptığınız her şeyde ısrarcı olun. Tutarlı bir şekilde görünün, bağlantılar kurun ve potansiyel müşterilere ulaştığınızda ve onlardan haber alamadığınızda tekrar sorun! Tabii bunu yaparken saygı çerçevesinde yapın.

4- Müşterileri nasıl çekeceğinizden emin değilsiniz: Sosyal medya yönetimi ile müşterileri her yerde bulabilirsiniz. Doğru strateji ve doğru reklamlama planlamasıyla müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz.

FAYDALI BULDUYSAN KAYDET!

#eticaret #dijitalpazarlama #seo #sosyalmedyayönetimi #reklamcılık #ecommerce #onlinesatış #girişimcilik #sosyalmedyauzmanı #business #webtasarım #kurumsalwebsitesi #googleadwords #googleads #facebook #twitter #müşteri #potansiyelmüşteri #satışyapmak #satış, mert aydıner,nöro satış eğitimi,nöro satış nedir,satış ve liderlik kampı,nöro liderlik eğitimi,nöro koçluk eğitimi,academy neuro,müzakere teknikleri eğitimi,sinergoloji eğitimi,networking eğitimi,dijital pazarlama,dijital pazarlama eğitimi,dijital pazarlama müşteri görüşmesine hazırlık,dijital pazarlama hazırlık,furkan yördem,facebook reklamları,dijital pazarlama müşteri görüşmeleri,smma,social media marketing,dijital pazarlama nasıl yapılır,dijital pazarlama nedir,dijital pazarlama kazanç,adım adım dijital pazarlama,feymart,müşteri bulma,müşteri bulmak,müşteri bulma taktikleri,nasıl müşteri bulunur,nasıl müşteri çekilir,nasıl müşteri kazanılır,müşteri nasıl ikna edilir,müşteriyle nasıl konuşulur,müşteriye nasıl satış yapılır,freelance müşteri bulmak,freelance müşteri,internetten müşteri bulmak,grafik tasarım,grafik tasarım dersleri,photoshop dersleri,ücretsiz grafik tasarım dersleri,tasarım işi almak,tasarım yaparak para kazanma,portfolyo oluşturmak,portfolyo siteleri

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli