>


	
	Dijital Pazarlama ve E-Ticaret dijital pazarlama - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	

	

	
e
sv
<center

Dijital Pazarlama ve E-Ticaret dijital pazarlama

99 okunma — 05 Ekim 2022 10:07

Dijital Pazarlama ve E-Ticaret #dijitalpazarlama dijital pazarlama

#girisimcilik #dijitalpazarlama #sosyalmedyauzmani

32 Kişi Okudu – 4 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Dijital Pazarlama ve E-Ticaret

Bu bölümde Ahmet Balat ile dijital pazarlama üzerine konuştuk.

İyi Seyirler

Website: http://www.oplog.io
Facebook: https://www.facebook.com/oplogturkey
Twitter: https://www.twitter.com/oplogturkey
Instagram: https://www.instagram.com/oplogturkey

OPLOG; yazılım ve robotik teknolojileri ile sunduğu fulfillment ( e-ticaret lojistiği) hizmeti ile e-Ticaret işletmelerinin büyümesini hızlandırmayı amaçlayan bir teknoloji şirketidir.

🌎 OPLOG fiziksel sınırları ortadan kaldırır! Uluslararası fulfillment ağı ve tüm operasyonları tek bir platformdan takip etme olanağı sunarak, E-ticaret markalarının uluslararası bir çok pazarda faaliyet göstermesini sağlar.

💻 🛒 -📦 – 🚚 – 🤩
OPLOG, ‘Satın Al’ butonundan sonraki tüm depolama, sipariş karşılama, paketleme, kargolama ve iade işlemlerini yöneterek, e-ticaret işletmelerinin markalarını büyütmelerine odaklanmasını sağlar.

💙 OPLOG; markanızın e-ticaret operasyonlarını kusursuz bir şekilde OPLOG One Platformu üzerinden takip edebilmeniz için önde gelen platformlar ve pazar yerleriyle doğrudan entegre olarak çalışıyoruz.

——

OPLOG is a technology company that aims to accelerate the growth of eCommerce businesses with software and robotic-powered fulfillment.

🌎 OPLOG enables e-commerce brands to operate in various markets without physical boundaries through its international fulfillment network and the ability to track all the inventory and operational processes in several OPLOG fulfillment centers.

💻 🛒 – 📦 – 🚚 – 🤩
OPLOG takes care of all the storing, picking, packing, shipping, and return operations after the ‘Purchase Button’ and lets e-commerce businesses focus on growing their brands.

💙 OPLOG is integrated with all major parcel delivery providers for proactive tracking procedures to utilize every effective resource without being tied to one or two delivery service providers.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli