>


	
	Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansına Mı İhtiyacınız var ? Biz Varız ! dijital pazarlama - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

		
	

	

	
e
sv
<center

Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansına Mı İhtiyacınız var ? Biz Varız ! dijital pazarlama

61 okunma — 17 Ekim 2022 10:08

Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansına Mı İhtiyacınız var ? Biz Varız ! #dijitalpazarlama dijital pazarlama

#girisimcilik #dijitalpazarlama #sosyalmedyauzmani

18 Kişi Okudu – 11 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Betcom Digital Pazarlama ve Reklam Ajansı olarak dijital pazarlama sektöründe hizmet veriyoruz. Tüm sektörlerin ihtiyacı olan medya araçlarıyla ilgili olarak profesyonel hizmet vererek hedeflediğiniz pazarlama süreçlerini daha kolay ulaşılabilir hale getiriyoruz. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir;

Web tasarım, işletme ve profesyonel kişilerin yoğun olarak kullandığı görsel pazarlama araçlarından biridir. Bu aracı kullanarak ulusal ve global olarak firmanızı tanıtabilir ve yeni müşteriler edinme potansiyelini arttırabilirsiniz. Tabi ki bu süreç sadece web tasarım hizmeti almakla kalmıyor. Profesyonel olarak aldığınız web tasarım hizmetinin yanında firma tanıtımınızı destekleyecek diğer medya araçlarını kullanmanız daha faydalı olacaktır.
Google Reklam danışmanlığı, hizmetleri internet sitenize daha fazla kullanıcı çekmek amacıyla google arama sonuçlarında firmanızın daha üst sıralara gelebilmesi için ücretli reklam verme hizmetleridir. Google Reklam danışmanlığı ile firmanızın olası aranma kelimeleri tespit edilerek daha fazla kullanıcıya ulaşabileceğiniz kelimeler üzerinden çeşitli varyasyonlarla reklam verilmektedir.
Google SEO danışmanlığı, arama motorlarının en popüleri olan google üzerinde firmanızın daha kolay bulunabilir olması için organik arama sonuçlarında yer almanızı sağlayan hizmet türüdür. Google seo danışmanlığı ile hem reklam harcamalarınız azalacak hem de web sayfanızın sıralamalardaki yerinin gün geçtikçe yükselerek belirli anahtar kelimelerde daha popüler bir firma olma yolunda sağlam adımlar atmış olacaksınız.
Grafik tasarım, internet siteniz olsun veya olmasın firma faaliyetleri sürdürme aşamasında sürekli ihtiyacınız olan grafiklerin oluşturulması hizmetidir. Kurumsal baskı, medya, marka ve diğer tüm süreçlerde ihtiyacınız olan logo, reklam görseli, e-mail görselleri, kartvizit ve broşür tasarımı gibi firmanın tüm reklam süreçlerinde gerekli olan grafik tasarım hizmeti sayesinde firmanızın görsel pazarlama aksiyonlarında sizi destekleyecek hizmetler veriyoruz.
Sosyal medya reklam danışmanlığı, günümüzde popüler sosyal medya uygulamalarında firmanızın daha çok dikkat çekici ve takip edilebilir bir sayfaya sahip olması ve bu süreçte yapılacak tüm çalışmaları kapsamaktadır. Bu süreçte alacağınız sosyal medya reklam danışmanlığı sayesinde firmanızın hedef kitlesi belirlenerek nokta atışı pazarlama ve tanıtım hizmetleri verilmektedir.
Sosyal medya yönetimi, firmanızın resmi sosyal medya hesaplarının tam kontrol ile yönetilmesi ve firmanızın sosyal medya hesapları üzerinden daha profesyonel olarak tanıtılması hizmetimizdir. Sosyal medya yönetimi birçok firmanın kullandığı pazarlama araçlarının başında yer almaktadır. Oldukça popüler olarak kullanılan sosyal medya yönetimi hizmetleri görsel medya olarak firma tanıtımı, ürün satışı gibi seçenekleriyle etkili pazarlama araçlarının en önemlilerindendir.
Ürün çekimi, e-ticaret firmalarının veya satış yapmakta olan firmaların görsel olarak ürünlerini daha profesyonel tanıtmaları ve satışını gerçekleştirmeleri için ürün çekimi hizmetini profesyonel olarak yapmaları gerekmektedir.
Drone çekimi, yüksekten hd ve 4k görüntü almayı sağlayan bu hizmet ile fabrika, restaurant, manzara, dış video çekimi gibi görsel video ihtiyacı olan firma ve şahıslara özel olarak verilen hizmetlerimizdendir. Drone çekimi ile profesyonel videolar ile hedef kitlenize etkileyici videolar hazırlayabilirsiniz. Bunun en büyük avantajı profesyonel ve dikkat çekici olan bu videolar ile insanlardan daha fazla etkileşim alabilirsiniz.

#WEBTASARIM #GOOGLEREKLAM #GOOGLEREKLAMDANIŞMANLIĞI #GOOGLESEO #GOOGLESEODANIŞMANLIĞI #SOSYALMEDYA #SOSYALMEDYAREKLAM #SOSYALMEDYAREKLAMDANIŞMANLIĞI #GRAFİKTASARIM #ÜRÜNÇEKİMİ #ÜRÜNTASARIMI #DRONEÇEKİMİ #PROFESYONELVİDEOÇEKİMİ

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli