>


	
	Evde Maske Paketleme İşi - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	

	

	
e
sv
<center

Evde Maske Paketleme İşi

908 okunma — 18 Ocak 2022 11:24

Evde Maske Paketleme İşi

Evde yapılacak en kazançlı işlerden biri de evde maske paketleme işidir. Bu sayede oturduğunuz yerden keyifle maskeleri paketleyerek ev ekonomisine ciddi katkılar sunabilirsiniz. Koronavirüsün yaygın olduğu ve maske kullanımının zorunlu olduğu bu dönemde maske paketleme işi en çok ilgi ve talep gören iş kolları arasında yer alıyor. Evde size yardımcı olacak aile üyeleri varsa bu durumda çok daha kazançlı bir iş yapmış olacaksınız.

Evde maske paketleme işi özellikle 2021 yılında en çok talep gören işler arasında yer aldı. Üreticiler ürettikleri maskeleri toparlayamadıkları için dışarıya yüklü miktarda maske paketleme işi verdi. Bu da üreticilerin hem iş yükünü hafifletmiş oldu hem de evde ek iş arayan insanların ev ekonomisine katkı da bulunmasına vesile oldu. Maskeleri istenilen sayıda paketleyerek günlük 100-150 lira kazanmanız mümkün. Bu rakamda ayda 3000 ile 4500 lira arasına tekabül ediyor.

Maske Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Maske paketleme işi için ilk olarak bu işi sağlayan firmalar ile görüşmeniz gerekmektedir. Maske kutuların yazan firma isimleri ile tek tek görüşerek paketleme işi yapmak istediğinizi ve ücret bilgisini alabilirsiniz. Bu sayede firmalar ile anlaşarak evde maske paketleme işine başlayabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere aile bireylerinin fazla olması durumunda kazancınızda ciddi oranda artacaktır.

Evde maske paketleme işi, firmaların talepleri doğrultusunda belirli adetlere ayrılarak paketlenir. Örneğin 5’li paketleme, 20’li paketleme ve 50’li paketleme gibi üreticinin isteği doğrultusunda maskeler paketlenir. Paketleme işlemi bittikten sonra ilgili firmaya bildirilir ve gelen ekip maskeleri alarak kazancınızı size aktarır.

Maske Paketleme İşi Kazançları

Maske paketleme işinin kazançlarını etkileyen en önemli unsur sizin performansınızdır. İlk etapta işi yeni öğrenmenizden dolayı her gün az sayıda paketleme yapacaksınız. Ancak belli bir süre geçtikten sonra hızlanarak günde daha fazla maske paketlemiş olacaksınız.

Performansınıza bağlı olarak günlük kazancınız 100 ile 150 lira arasında olabilir. Aile bireyleri ne kadar fazla olursa kazanacağınız rakam da buna paralel olarak artış gösterecektir elbette.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Özlem Ekeroğlu 2 yıl önce
  • Paketleme yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim.

    avatar
    • webtusu 2 yıl önce
    • Makalelerimiz bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.