>


	
	Geleceğin İş Dünyası 🌍 Tunç Berkman ve Hande Demirel ile Dijital Kobi Akademisi dijital pazarlama - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	

	

	
e
sv
<center

Geleceğin İş Dünyası 🌍 Tunç Berkman ve Hande Demirel ile Dijital Kobi Akademisi dijital pazarlama

19 okunma — 23 Eylül 2023 13:07

Geleceğin İş Dünyası 🌍 Tunç Berkman ve Hande Demirel ile Dijital Kobi Akademisi #dijitalpazarlama dijital pazarlama

#girisimcilik #dijitalpazarlama #sosyalmedyauzmani

1 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Şirket finansmanı neden önemli? Dijital dönüşüm iş dünyasını nasıl etkiliyor? Şirket ekonomisi ve nakit akışı yönetimi neden kritik? Şirketlerde belirsizlik ile başa çıkma stratejileri nelerdir? Finansak okuryazarlık iş dünyasında neden hayati önem taşıyor? Şirketler dijitalleşme sürecinde nelere dikkat etmeli? Tüm bu soruların yanıtlarını, uzman gazeteci ve ekonomi yazarı Hande Demirel ile birlikte Tunç Berkman’ın sunduğu Logo Yazılım Dijital KOBİ Akademisi’nin 5. bölümünde ele alıyoruz.

İş dünyasında hızla gelişen teknolojiler, gelecekte iş yerlerinde insanların yerine makinelerin geçme riskini artırırken herkesin aklına “Robotlar işimizi elimizden alacak mı?” sorusu gelirken; bu ve bunun gibi bir çok soruyu ele aldığımız bu keyifli ekonomi sohbetinde; dijitalleşmenin iş dünyasını nasıl etkilediğinden, nakit akışı yönetimine; şirketlerde belirsizlik yönetiminden, pandemi sonrası dünya ekonomisine; finansal eğitimlerin öneminden, endüstri 4.0 ve teknoloji okuryazarlığına; şirketlerin dijitalleşme sürecinden, KOBİ’ler için süreç odaklı olmanın önemine kadar farklı konuları ele aldık. İşletmenizi dijital dünyada büyütmek için gereken tüm bilgileri öğreneceğiniz bu ilham verici ekonomi sohbetini kaçırmayın!

👇 👇 Merak ettiğiniz konuların zaman aralıkları burada: 👇 👇

• 00:00 Pandemi sonrası dünya ekonomisi nereye gidiyor?
• 03:38 Finansal okuryazarlık şirket ve çalışanlar için neden önemli?
• 07:42 Dijital dönüşüm finans dünyasında şirketlere nasıl yarar sağlar?
• 10:51 Strateji ve süreç odaklı olmak neden önemli?

Yeni içerikler için abone olmayı unutmayın 👉 https://bit.ly/34CN4t3

Tunç Berkman ile Ezberiboz; genç girişimciler ve üniversite öğrencileri ile; girişimcilik hikayeleri, kariyer gelişimleri, iş kurmak, girişimcilik fikirleri, pazarlama ve sponsorluk, markalama, sosyal medya, dijital pazarlama gibi pazarlama iletişimi disiplinleri üzerine eğitim odaklı soru cevap tadında sohbetlere başladığım; Ajans Ziyaretleri programı ile reklam ajanslarını, medya ajanslarını ziyaret ederek; çalışanlarla meslek hikayeleri, ajansların geçmişi ve ezber bozan işleri üzerine sohbet ederek pazarlama, reklamcılık ve medya dünyasını öğrencilere tanıttığım bir kanal.

Kariyer planlamasına ve hedef belirlemeye ihtiyaç duyan üniversite öğrencileri ve genç mezunlara “girişimcilik, kariyer, aile, pazarlama, teknoloji, eğitim, iş geliştirme” gibi konularda, kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak tavsiye ve önerilerde bulunduğum Tunç Berkman ile EzberiBoz programında yer almak ve sorularının herkese ilham olmasını istersen, benimle aşağıdaki bağlantılar üzerinden iletişime geçebilirsin. Haydi sen de abone ol, ister sorularınla, ister yorumlarınla aramıza katıl ezberi birlikte bozalım!

#DijitalKobiAkademisi #KOBİ #İşDünyası #Girişimcilik #DijitalDönüşüm #Kariyer #ekonomi #dijitalleşme #Sürdürülebilirlik #finansalokuryazarlık #borsa #finans

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli