>


	
	Getir Bayilik Nasıl Alınır? - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

		
	

	

	
e
sv
<center

Getir Bayilik Nasıl Alınır?

1046 okunma — 16 Ocak 2022 11:03

Getir Bayilik Nasıl Alınır?

Getir bayilik nasıl alınır sorusu en çok sorulan sorular arasında yer alıyor. Özellikle son bir sene içerisinde faaliyetlerini hızla arttıran Getir’e yönelik girişimler de devam ediyor. Başta kuryeler olmak üzere çalışanlarına bir hayli değer veren ünlü marka aynı zamanda sizlere bayilik fırsatı da sunuyor. İlk etapta yalnızca büyük şehirlerde faaliyet gösteren Getir, şimdi ise tüm Anadolu’da faaliyet göstermek için girişimlere başladı. Bu da daha fazla bayilik verilecek anlamını taşıyor.

Getir, mobil uygulama üzerinden sipariş vermenizi sağlayan kusursuz bir hizmet sağlayıcısıdır. Getir bayileri ihtiyaç duyulan tüm ürünleri depodan ister ve kendi depolarına aktarır. Bu sayede müşteriler uygulama üzerinden sipariş verdiklerinde Getir kuryeleri hemen kendi depolarından ürünleri sağlar ve hızla müşterisine götürür.

Getir Bayilik Şartları

Ünlü marka her bölge için farklı bayilik şartları sunsa da genel olarak şartlar aynıdır. Getir bayilik nasıl alınır sorusunun cevabını verecek olursak ilk olarak bir depo tutmanız gerekecek. Minimum 200 metrekare bir depo ile beraber en az 10 kurye ekibi kurmanız gerekiyor. Getir bayiliği kurmak için çok ciddi sermayeler gerekmiyor. Toptancılardan vadeli alınan ürünler ile yıpratıcı bir süreç geçirmiyorsunuz.

Getir Bayilik Çeşitleri

Getir’de 3 farklı konsept uygulanıyor. Bunlar:

  • Getir
  • Getir Su
  • Getir Yemek

olmak üzere 3’e ayrılıyor. Tüm bu bayilerin altyapısı birbirinden farklıdır. Getir ana bayilerde yer alan ürünlerin sayısı iki binin üzerindedir.

Getir Bayilik Ücreti

Pek çok kişinin en çok merak ettiği soru da bayilik ücretleridir. Getir bayiliği kurabilmek için ortalama 1 milyon lira başlangıç için yeterlidir. Bu rakamın 300 bin liralık kısmı depo kurulum ve dizaynı için harcanıyor. Kalan kısım ise 10 adet personel maaşları, sigortaları, araçları ve reklam ile tanıtım için ayrılıyor.

Getir, önemli ve işlek noktalarda açılacak bayilikler için ekstra olarak teminat isteme hakkı vardır. Bu sebepten dolayı bayilik açmaya kararlıysanız bulunduğunuz lokasyonu Getir yöneticileriyle paylaşarak ekstra şartların olup olmadığı sorulmalıdır. Dolayısıyla Getir ile iletişime geçerek bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli