>


	
	Komagene Bayi Nasıl Açılır? - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

		
	

	

	
e
sv
<center

Komagene Bayi Nasıl Açılır?

768 okunma — 16 Ocak 2022 18:32

Komagene bayi açmak özellikle düşük maliyetli oluşu sebebiyle yatırımcılar, yeni iş kurmak isteyenler tarafından merak ediliyor. Bir tür çiğköfte zinciri olarak faaliyet gösteren Komagene’nin çalışma mantığı franchise üzerindendir. Bu bakımdan bayilik başvurusu yaparak zincire dahil olabilirsiniz.

Komagene Çiğköfte Bayilik Başvurusu

Komagene bayi açmak yüksek kazanç oranları elde etmenize yardımcı olur. Sadece çiğköfte değil tatlı ve meze olarak da satış yapan Komagene, müşteri potansiyeli açısından önemli bir konumdadır. Özellikle öğrenciler başta olmak üzere her yaştan kişiye hitap etmeyi başaran Komagene, ideal bir konuma açıldığında satış açısından önemli gelirler sağlamaktadır.

Markaya bayilik başvurusu yapmak için öncelikle başvuruda bulunacak kişinin ticari sicil kaydının sorunsuz olması gerekir. Aynı zamanda dükkan olarak kullanılacak mekanın da işlek ve insan potansiyeli içerecek konumda olmasına dikkat edilmektedir.

Firma genel olarak bakıldığında AVM veya ana cadde üzerinde olan yerlere öncelik vermektedir. Alan açısından metrekare için kesin şart sunmayan marka, bayilik başvurusu için yapılacak olan yatırımı da 25 ile 35 bin TL arasında belirlemektedir. Konsept kapsamında istenilen dekorasyonun da geçerli olmasına olanak tanımaktadır.

Bayilik başvurusunu firmanın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak tamamlayabilirsiniz. Bu kapsamda firma başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır. Başvuru olumlu olarak kabul edildiğinde ise gerekli malzemeler; çiğköfte başta olmak üzere gıdalar da temin edilmektedir.

Komagene Bayilik İşleyişi

Komagene bayilik başvurusu sonrasında dükkanın dekorasyonu tamamlandığında iş yapmaya başlayabilirsiniz. İş için ise belirli noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Öncelikle ürünlerin her zaman taze olarak müşteriye sunulması son derece önemli bir noktadır. Bunun yanında çiğköfte için kullanılan sebze ve turşu gibi malzemelerin de yine tazeliğine dikkat edilmelidir. Ayran ve şalgam gibi içecekler Komagene tarafından temin edilmektedir ve belirtilen markaların dışında satış yapılması yasaktır. Aynı şekilde menüde sabit fiyat geçerli olup tüm şubelerde geçerli olan fiyatın uygulanması gerekmektedir. Ayrıca menüden ekleme veya çıkarma yapmanız da söz konusu değildir. Bunun yanında paket servis için de olanak tanımalı ve paket siparişleri de adreslerine ulaştırmalısınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli