>


	
	Kübra İş Buldu! - Şeref Meselesi Özel Klip iş kurmak - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

		
	

	

	
e
sv
<center

Kübra İş Buldu! – Şeref Meselesi Özel Klip iş kurmak

96 okunma — 14 Ekim 2022 16:07

Kübra İş Buldu! – Şeref Meselesi Özel Klip #işkurmak iş kurmak

#işkurmak #girişimcilik #motivasyon

5 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Evin küçük oğlu Emir’in stajını İstanbul’da yapacak olması ve ailede yaşanan ani bir kayıp, anne Zeliha’yı harekete geçirir.
Evin küçük oğlu Emir’in stajını İstanbul’da yapacak olması ve ailede yaşanan ani bir kayıp, anne Zeliha’yı harekete geçirir. 25 yıldır beklediği İstanbul hasreti sona ermek üzeredir. Kılıç Ailesi, Ayvalık’taki hayatlarını arkalarından bırakarak yeni umutlarla İstanbul’un yolunu tutar.

İstanbul’da Zeliha’nın babadan kalma evine yerleşen Kılıçlar, akrabaları Namık’ın sayesinde iş kurmak için harekete geçer. Karısı Zeliha’yı mutlu edebilmek için çırpınan Hasan, etrafından aldığı akılla zorda olsa kuyumcu dükkanı açmaya karar verir. Evin büyük oğlu Yiğit ilk günden mahalledeki kızların ilgisini çekmiştir. Başta Derya ve Kübra olmak üzere mahallenin genç kızlarının kalbini fetheden Yiğit, oynayacağı türlü aşk oyunlarının sinyalini verir.

Emir ise mahallenin bir diğer güzel kızı Sibel’e ilk görüşte vurulur. Mantığını ön planda tutan genç kız da, Emir’e karşı boş değildir. Hasan, çok sevdiği karısı Zeliha’yı mutlu edebilmek için çırpınırken karşısına çıkan kötü niyetli insanları hesaba katmaz. Tüm birikimlerini yatırdığı kuyumcu dükkanının soyulması Kılıç Ailesi için sonun başlangıcı olur.

#ŞerefMeselesi #ŞükrüÖzyıldız #KeremBürsin #YaseminKayaAllen #BurcuBiricik #ŞükranOvalı #ŞerefMeselesiEmir #ŞerefMeselesiYiğit

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli