>


	
	Kuryelik Yaparak Para Kazanmak - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

		
	

	

	
e
sv
<center

Kuryelik Yaparak Para Kazanmak

657 okunma — 13 Ocak 2022 12:03

Kuryelik Yaparak Para Kazanmak

Pek çok kişiyi ilk etapta cezbetmeyen iş fikirlerinden olan kuryelik yaparak para kazanmak sanıldığının aksine günümüz şartlarında en çok kazanç sağlayan sektörlerin başında geliyor. Kuryelik, ülkemiz şartlarına göre oldukça zor ve riskli bir iş koludur. Özellikle motosikletli kuryeler trafikte her dakika tehlike içerisinde siparişleri zamanında teslim ederek tüm toplumun saygısını kazanmayı başarmışlardır.

Kuryelik zor ve tehlikeli bir iş olduğu gibi kar marjı da oldukça yüksek bir iş koludur. Özellikle bazı firmalarda kuryelik yapmak ise çok büyük avantajdır. Trendyol, Getir, Yemeksepeti gibi firmalarda kuryelik yapanlar çok ciddi kazançlar elde edebiliyor. Öyle ki günde 11-12 saat çalışan bir kurye ayda ortalama 14-15 bin lira kazanç sağlayabiliyor.

 

Trendyol Kurye Nasıl Olunur?

En gözde şirketlerden biri olan Trendyol’da kuryelik yapmak neredeyse tüm kuryelerin hayalidir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi günde 11-12 saat çalışarak ayda 15 bin lira gibi bir gelir elde edebilirsiniz. Trendyol’da moto kuryelik yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kendi ticari aracınızla da kuryelik yapabilirsiniz.

Trendyol kurye ihtiyacı olduğu zaman kendi web sitesi üzerinden ya da Kariyer.net platformu üzerinden ilan çıkıyor. Trendyol’da kurye olmak isteyenlerin yapılacak olan alımları çok sıkı bir şekilde takip etmesi gerekiyor.

Getir Kurye Nasıl Olunur?

En popüler platformlardan biri olan Getir’de kurye olabilmek çok büyük avantajdır. Getir kuryesi olabilmek için öncelikle şahıs şirketi kurmanız gerekmektedir. Daha sonra kendi bünyeniz altında kuryeliğe başlayabilirsiniz. Sigorta primleri, şirket giderleri tarafınızca ödenir. Bunun yanı sıra ayda Trendyol’da olduğu gibi 15 bin liraya kadar gelir elde edebilirsiniz.

Kuryelik yaparak para kazanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği şirketlerden biri Getir’dir. Getir şimdi tüm Türkiye’de şube açarak istihdama da büyük katkı sağlıyor.

Yemeksepeti Kurye Nasıl Olunur?

Yemeksepeti’nde kurye olarak çalışmak için öncelikle personel alımı yapılmasını beklemelisiniz. Bunun için Kariyer.net ile Yemeksepeti adresini sık sık kontrol etmelisiniz. Yemeksepeti’de tıpkı diğer kurye imkanı sunan şirketler gibi kuryelerine değer veren şirketlerin başında geliyor. Aylık çift rakamlı kazançlar için siz de Yemeksepeti kuryeliği tercih edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli