>


	
	Maktek Avrasya Fuarı'nda Tezmaksan'dan Teknoloji Ve Robot Dansı teknoloji - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	

	

	
e
sv
<center

Maktek Avrasya Fuarı’nda Tezmaksan’dan Teknoloji Ve Robot Dansı teknoloji

84 okunma — 05 Ekim 2022 15:06

Maktek Avrasya Fuarı’nda Tezmaksan’dan Teknoloji Ve Robot Dansı #Teknoloji teknoloji

#2022 #Teknoloji #Bilim

1 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Tezmaksan Robot Teknolojileri ekibi, Dans Fabrikası Ekibi ve Çağla Şıkel ile 4 robotu senkronize ederek harika bir teknoloji dansı yaparak Türkiye’de bir ilke imza attı. Geçtiğimiz günler de Maktek fuarında 6 gün boyunca devam eden teknoloji dansımızın bir amacı vardı. Japonya’dan Avusturalya’ya, Almanya’dan Portekiz’e Amerika’dan Peru’ya günümüzün temel sorunu yeni neslin sanayide çalışmak istemiyor olması. Yeni neslin sanayiye olan ilgisini arttırmak amacıyla robot dansına odaklandık.

Teknoloji Dansımızın Teknik bilgileri;

Sürgü ünitemiz standart 3 metreden başlayarak istenilen uzunlukta olabilmektedir. Ünitemiz servo motorlar yardımıyla 2m/s hızla kontrol edilebilmektedir. 12-25-35-100 kg robotlarla farklı ebatlarda üretimlerimiz bulunmaktadır. Birden fazla tezgaha entegre edilebilen sürgü sistemimiz, kremayer pinyonları sayesinde kolay hareket ve bakım kolaylığı da sağlar.

Keyifli seyirler ..

#tezmaksan #çağlaşıkel #dansfabrika #automationsourpassion #maktekavrasya #robotik #otomasyon #sürdürülebilirlik #teknoloji #dans #robotdansı #teknolojidansı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli