>


	
	Metaverse'de E-ticaret Nasıl Yapılır ? (Worldef) | Bebek Ekspres e ticaret - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	

	

	
e
sv
<center

Metaverse’de E-ticaret Nasıl Yapılır ? (Worldef) | Bebek Ekspres e ticaret

95 okunma — 12 Ekim 2022 12:06

Metaverse’de E-ticaret Nasıl Yapılır ? (Worldef) | Bebek Ekspres #Eticaret e ticaret

#Eticaret #Girişimcilik #TahirOtlu

9 Kişi Okudu – 4 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Pandemi nedeniyle hayatımızın her alanında yaratıcı tepkiler verilirken, bazı teknolojilerin ve uygulamaların gelecek zamanlarda çok yaygın olabileceklerini ve düşündüğümüzden çok daha hızlı benimsendiğini biliyoruz. Büyük küresel şirketlerin büyümesi, küresel Metaverse Endüstrisinin’nin 2025 yılına kadar 280 milyar dolar tahmin etmesiyle çevrimdışı tabanlı endüstrilerinin büyümesini aşıyor.

5G iletişim teknolojisi ve VR·AR teknolojisinin gelişmesiyle uzay-zaman kısıtlaması olmayan ‘Metaverse’ bize sonsuz olanaklar sunuyor. Devam eden kriz sırasında, hem yaratıcı işletmeleri desteklemeye hem de ileriye dönük yeni yenilikçi yollar bulmaya yardımcı olan Bebek Ekspres Metaverse ile E-ticareti birleştirmeye hazırlanıyor.

Çeşitlendirme çağında, WORLDEF METAVERSE CONFERENCE İSTANBUL 2022 ile en çok merak edilen sorular, Metaverse’in öngörülerini ve gelecekteki eğilimlerini kolaylıkla anlayabileceğiniz bu konferans konuşmasında BebekEkspres Yönetim kurulu Üyesi Nihan Ece, Metaverse Evreninde nereye gidileceği konusunda size verimli cevaplar sağlayacaktır.@WORLDEF

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli