>


	
	Para Kazandıran Mobil Uygulamalar - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	

	

	
e
sv
<center

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

678 okunma — 12 Ocak 2022 12:13

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Daha çok gençlerin tercih ettiği bazı mobil uygulamalar, yayıncılarına çok ciddi ödemeler yapabiliyor. Orta ve uzun vadede yayıncılarına ciddi ödemeler yapan bu uygulamalar hem IOS hem de Android cihazlarda yer alıyor. Kısa vadede de bu tür uygulamalar üzerinden gelir elde edilebilir. Ancak bunun için birtakım reklam harcamaları yapmak gerekecek. Para kazandıran mobil uygulamalar ile siz de hayalini kurduğunuz rakamları elde edebilirsiniz.

Kullanıcılardan üyelik ücreti isteyerek üye yapan mobil uygulamalardan ilk önce uzak durmalısınız. Günümüzde yer alan uygulamaların hemen hemen tamamı ücretsiz üyelik sunuyor. Para kazandıran mobil uygulamalar listesinde ise herkesin yakından tanıdığı uygulamalar yer alıyor. Sizlerde bu uygulamalara vasıtasıyla içerik üreterek güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

  • Tiktok

Son zamanların en popüler uygulamalarından olan Tiktok ile inanılmaz rakamlar kazanabilirsiniz. Para kazandıran mobil uygulamalar listesinin ilk sırasında yer Tiktok, her ay yayıncılarına milyonlarca dolar ödeme yapıyor. Tiktok’tan şimdiye kadar en çok kazanan kullanıcı ise 5 milyon dolarlık gelir ile Addison Rae oldu. Tiktok’ta ne kadar çok izlenme alırsanız aynı ölçüde geliriniz de artacaktır.

Şu sıralar sosyal medya platformlarının biraz gerisinde kalan Tiktok, kazanç elde etmek isteyen kullanıcılar için en cazip merkezlerin başında yer alıyor.

  • Youtube

Youtube gelirleri herkesin iştahını kabartacak seviyede ve her geçen gün bu vesileyle yeni kanallar açılıyor. Her ay Youtube’a 2 milyar kişi giriş yapıyor. Her kullanıcı ortalama 40 dakikada Youtube’da vakit geçiriyor. Bu muazzam istatistik ile Youtube’dan gelir elde etmeniz oldukça kolay.

Youtube üzerinden içerik oluşturarak gelir elde edebilirsiniz. Oluşturduğunuz içeriğin türüne göre ortalama her 1 milyon izlenmeye 800 dolar gelir elde edersiniz.

  • Instagram

Para kazandıran uygulamalar listesinde yer alan Instagram, fotoğraf paylaşım uygulamasından daha çok magazin uygulamasına çevrilmiş durumda. Moda, gündem, e-ticaret gibi çok sayıda farklı sektörler Instagram’da yer alıyor. Instagram’da takipçi sayınız ne kadar çok olursa aynı ölçüde gelir elde etmiş olursunuz. Bu yüzden ilk etapta takipçi sayınızı arttırarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra reklam verenler ile anlaşarak ilk gelirlerinizi elde etmeye başlayabilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli