>


	
	Teknoloji Oyunlaştırma ve Eğitim Derneği Üye Yenal YILDIRIM ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız teknoloji - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

	
	

	

	
e
sv
<center

Teknoloji Oyunlaştırma ve Eğitim Derneği Üye Yenal YILDIRIM ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız teknoloji

9 okunma — 20 Kasım 2023 16:06

Teknoloji Oyunlaştırma ve Eğitim Derneği Üye Yenal YILDIRIM ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız #Teknoloji teknoloji

#2022 #Teknoloji #Bilim

0 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

“Süper Sponsorumuz” Biga Bilişim’in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin bu bölümünde; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesinin düzenlemiş olduğu “8.Turizm Teknolojileri Günü” etkinliğindeydik.

8.Turizm Teknoljileri Günü Etkinliğimizde katılımcı olarak bulunan Teknoloji, Oyunlaştırma ve Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi “Yenal YILDIRIM” ile Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak Röportajımızda kendileri ile Turizm Teknoljileri Günü etkinliğimiz ve bilişim sektörümüz hakkında konuştuk.

Biga Bilişim’in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere, iyi seyirler..

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli