>


	
	Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri - WebTuşu
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	

		
	

	

	
e
sv
<center

Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri

713 okunma — 02 Şubat 2022 10:26

Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri

Yurt dışında olup da Türkiye’de olmayan iş fikirleri sayesinde sektöründe lider olmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz iş kollarına yatırım yapabilirsiniz. Ülkemizde yavaş yavaş yurt dışında görülen iş kolları da artık faaliyet göstermeye başladı. Pek çok iş kolu ise henüz ülkemizde varlık gösteremedi. Birçok kişinin bu iş kolları aklına gelse de her zaman kafasında bir soru işareti olmuştur.

Farklı ve olmayan bir iş koluna yönelmek her zaman büyük çekincelere yol açar. Bu sebepten dolayı insanlarda önce başka kişiler tarafından bu işlerin yapılmasını bekliyor. Bu yüzden yurt dışında görünen iş kolları henüz ülkemizde tam anlamıyla aktif değil. Bir işin ülkemizde tam anlamıyla tutabilmesi için fiyat performans açısından karşılığını vermesi lazım. Sirkeli Pringles, tatlı patates ve araçlarda 3.0 motorlar bu yüzden ülkemizde karşılık göremedi.

Ülkemizde Olmayan İş Fikirleri 2022

Henüz ülkemizde girişimciler tarafından keşfedilmemiş çok sayıda yeni iş kolları var. Girişimcilerin bu iş kollarına yönelerek sektörde bir numara olarak faaliyetlerini kolaylıkla sürdürebilir. Türkiye’de olmayan iş fikirleri aşağıda verildiği gibidir.

Hırdavat Kiralama Hizmeti

Hırdavat kiralama hizmetine ülkemizde henüz pek rastlanılmadı. Bu işi kurumsal bir şekilde yapan herhangi bir firmada bulunmuyor. Hırdavat fiyatlarının çok pahalı olmasından dolayı ve kullanıcıların tek seferlik işlerinden dolayı insanlar hırdavat alımına pek sıcak bakmıyor. Bunun yanı sıra yalnızca perde kornişi montajı dahi 250-300 liradan başlıyor. İnsanların bu rakamları vermemesi için hırdavat kiralama sektörü ülkemizde oldukça iyi iş yapacaktır.

Donut Dükkanları

Ülkemizde henüz yavaş yavaş görülmeye başlanan donutlar başta ABD olmak üzere Avrupa’nın pek çok ülkesinde severek tüketiliyor. Donutların ülkemizde sevilmeme olasılığı yoktur. Bu yüzden donut üretimi ve satışı yaparak çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Otomatları

Gezginler, karavancılar, doğa ile iç içe olanlar başta olmak üzere pek çok kişi çamaşırlarını zor koşullarda yıkıyor. Bu yüzden birkaç çamaşır makinesi alarak bu hizmeti verebilirsiniz. Bu sistemi ülkemizde uygulayan sayısı yok denecek kadar azdır. Önemli noktalarda bu hizmeti vererek ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli